pár informací

O MNĚ

Kdo jsem

Jsem vášnivá blogerka a nadšená iniciátorka nových online projektů. Rozhodla jsem se být úspěšná ve všem, co dělám – a daří se mi to.

Spravuji řadu vlastních projektů a pomáhám rozjíždět nové svým klientům.

Baví mě dělat naráz věci, které spolu zdánlivě nesouvisí – a přitom využívat efektivní strategie online podnikání, které fungují všude. Ráda zkouším nové věci – ať už je to klasické podnikání, online marketing – nebo třeba často zatracovaný multilevel marketing.

Díky tomu vím, že dobře postavený web a čtivý blog dovedou z jakéhokoliv byznysu udělat úspěšný byznys.

CO dělám

k

POMÁHÁM lidem v podnikání

Začalo to projektem Podnikáme v importu, kde sdílím své zkušenosti z dovozu zboží a práce v logistice. Později jsme se rozrostli na firmu Clevermarketing, která vytváří snadno ovladatelné weby pro podnikání na internetu – za rozumnou cenu.

PROVOZUJI e-shop

Moje vlastní podnikání začalo kdysi spuštěním e-shopu pro ty, kdo nalézají potěšení v rozvoji ducha a nepohrdnou špetkou esoteriky. E-shop běží na adrese Esoteria.cz a zboží z něj můžete zakoupit i na těchto stránkách.

Z

BAVÍ MĚ multilevel marketing

MLM jsem leta měla za pyramidu, ve které uspějí jen ti, kdo se zapojili včas a sedí na vrcholu „potravního řetězce“ – a nebo mají dostatečně hroší kůži na plošné bombardování osobním prodejem.  A pak jsem zjistila, že na to stačí kvalitní web…

SPOLUPRACUJTE se mnou

Pomůžu rozjet i váš projekt

P otřebujete vytvořit nový web nebo rozjet online projekt? Hledáte někoho, kdo by vašemu nápadu pomohl dodat jasnější obrysy a dostal ho na startovní čáru? A nebo se se mnou chcete pustit do síťového marktingu a zkusit, jestli vám to půjde taky?

Napište mi!

2 + 14 =

JOIN THE NEWSLETTER

Sign up for the newsletter and be eligible for a free web logo design. SeeTerms and Conditions.

You have Successfully Subscribed!