Jedovatý e-book o tom, proč váš online byznys nefunguje…

Rozhodli jste se pustit do online podnikání, ale nedaří se vám.

Zaplatili jste za kurz, abyste se naučili, jak na to.

Platíte za nástroje, jako je web, fakturace, e-mailing, PPC reklama a další.

A celou dobu to dotujete z jiných zdrojů, protože byznys, u nějž jste doufali, že vám zajistí trvalý příjem a 2 dovolené na Bali ročně, zatím nevydělal ani na vstupní náklady – které každým dnem narůstají.

Možná opravdu máte přehnaná očekávání.

Ale s největší pravděpodobností děláte něco špatně.

Chcete vědět, proč váš online byznys nefunguje?

E-book stojí 99 Kč (protože když bude zdarma, tak ho ani neotevřete).
Jestli to budou dobře investované nebo úplně vyhozené peníze, to už je jenom na vás…

 

Co se o e-booku říká?

Tak vtipné a tak nemilosrdně pravdivé!

Rad, jak byznys dělat, je nekonečně mnoho. Proto je opravdu osvěžující podívat se na to z jiného úhlu – jak online byznys nedělat. Uvědomíte své vlastní chyby i chyby, které vídáte kolem sebe. Hned se vám chce přestat prokrastinovat, řešit zbytečnosti a začít to dělat jinak.

V jiné recenzi jsem četla, že je e-book napsaný jedovatě. Možná, ale určitě neotráví vás samotné, jen vaše domněnky a iluzorní představy o online podnikání.
Lucie věnovala celou jednu kapitolu důležitosti textů, což se mi obzvlášť líbí. E-book jsem zhltla na posezení a dávám mu 10 bodů z 10!

Eva Váňová, copywriterka
https://evavanova.cz/

...a když jste na konci? Vydechnete, nadechnete a začnete znova.

V životě jsem přečetla (a hlavně nedočetla) hodně e-booků. Tento se naprosto vymyká. Přečetla jsem ho jedním dechem, jako kdyby Lucie seděla vedle mě a povídaly jsme si o online podobě mého podnikání. Sarkasmus a nadsázka způsobují, že čtete a čtete a… když jste na konci? Vydechnete, nadechnete a začnete znova. Jen podruhé si už děláte poznámky. Alespoň tak to bylo u mne.

V dnešní době přehlcené informacemi velice oceňuji stručnost (40 stran), ale přitom cenné, strukturované rady. A upřímně se na tomto místě přiznám – vím, že moje sebelepší služba nestačí a v onlinu mám ještě hodně co vylepšovat, a tak váhám – zpracuji postupně jednu radu za druhou, nebo si rovnou najmu Lucii??? Musím si to promyslet. Pokud ale Vy nevíte, proč Vám online zatím nefunguje, vsadila bych si, že přečtením tohoto e-booku získáte o dost přesnější náhled na situaci.

Anna Novotná, koučka a lektorka
https://www.annanovotna.cz/

První e-book, u kterého jsem si dělala poznámky!

Perfektně, ostře, vtipně a opravdu „jedovatě“ napsaný e-book, který přečtete jedním dechem. Otevře vám oči, ukáže realitu a připraví půdu pro skutečnou práci. A mimochodem, je to první e-book, u kterého jsem si dělala poznámky!

Adéla Amaraya Mikolášová

Pin It on Pinterest

Share This