VIP DAY

Nastartujte strategický růst
vašeho podnikání

Nastal čas zaměřit se na posun vašeho podnikání na další úroveň. Razantně navýšit prodeje, zlepšit povědomí o vás a vašich službách a zefektivnit vše, co už děláte. Definovat správný směr rozvoje vašeho podnikání na následující měsíce a roky, najít ideální komunikační strategii a ty správné produkty, které vám umožní dosáhnout výsledků, o které stojíte.

Co je VIP Day?

VIP Day je celodenní strategická konzultace zaměřená na vaše podnikání jako celek. Projdeme společně všechny důležité aspekty vašeho byznysu a nastavíme je tak, aby podporovaly nejen růst vašeho podnikání, ale i vaše osobní cíle. 

Podíváme se společně na to, jak vaše podnikání vypadá teď, na věci, které fungují a na ty, které je možné dělat lépe. Řeknu vám, kde vám už nyní utíkají peníze nebo kde neefektivně plýtváte zdroji.

Připravíme společně podrobný plán vašeho růstu pro nejbližší měsíce a dlouhodobý plán, který vám pomůže udržovat správný směr a neutíkat k projektům, které vaše dlouhodobé cíle nepodporují.

Projdeme vaše produktové portfolio a zjistíme, jak jej dále rozvíjet tak, aby jeho výsledkem byli spokojení zákazníci a uspokojivé příjmy na druhé straně pro vás. Pokud je to ve vašem oboru jen trochu možné, najdeme způsob, jak generovat pasivní příjmy, nezávislé na vašem každodenním úsilí.

Zrevidujeme váš marketing a komunikaci a nastavíme její pilíře pro všechny komunikační kanály. Vytvoříme podrobnou strategii pro vaše sociální sítě.

Jak VIP Day probíhá?

Jak dlouho konzultace trvá?

Délka samotné intenzivní konzultace je 6 hodin. Konzultaci předchází moje příprava, během které si projdu vaše stávající komunikační kanály (web, produkty, sociální sítě…) a podívám se, zda už nyní neexistují snadno opravitelná místa, kudy vám utíkají peníze nebo klienti. Po konzultaci máte nárok ještě na 2 hodiny pro doplňující otázky či  situace, které vyplynou až v okamžiku, kdy začnete nasazovat změny. Ty můžete vyčerpat osobně nebo na dálku (telefon, zoom…).

Kde konzultace probíhá?

Službu VIP Day v současné době poskytuji pouze osobně. Pro opravdu strategický posun má tato forma výrazně lepší výsledky, než konzultace poskytnutá na dálku. Můžete se rozhodnout, zda konzultaci absolvujete v Hradci Králové, nebo dáte přednost tomu, abych přijela za vámi. Druhá možnost je výhodnější, pokud se konzultaci rozhodnete absolvovat společně s dalšími členy týmu. V případě, že jedu za vámi, cena se navyšuje o náklady na cestovné (500 Kč/100 km, účtuji cestu tam i zpět).

Jaká je cena intenzivní konzultace VIP Day?

Cena služby je 25.000 Kč. Většina mých klientů byla schopna o tuto částku bez problému navýšit své prodeje během 1-2 měsíců po konzultaci.

V jakém stavu musí být mé podnikání, aby pro mě byla konzultace přínosná? Je VIP Day vhodný i pro začátečníky?

Strategicky nastavit váš růst můžeme v jakékoliv fázi vašeho podnikání. Pracuji jak s klienty, jejichž produkty potkáváte ve velkých supermarketech, tak i s absolutními začátečníky, kteří chtějí svůj byznys od začátku řídit správným směrem, bez zbytečných pokusů, chyb a omylů. Jedinou podmínkou pro naši spolupráci je vaše otevřenost změnám a připravenost aktivně jednat. Je samozřejmě jen na vás, jak výstupy z konzultace využijete. Pokud ale chcete vidět výsledky, doporučuji se alespoň v prvních měsících po konzultaci držet společně nastaveného plánu.

Jak si mohu VIP Day objednat?

E-mailem na Lucie@cleverstart.cz . Ozvu se vám zpět a nabídnu vám možné termíny konzultace. Budete-li před objednáním potřebovat jakékoliv doplňující informace, ráda vám je e-mailem nebo telefonicky zodpovím (první kontakt preferuji z časových důvodů e-mailem).
Vámi zvolený termín je platný po uhrazení faktury za službu.

Začněte své podnikání řídit správně a získejte výsledky, po kterých toužíte.

Kontakt

S čím vám mohu pomoct?

7 + 15 =

E-mail:

luciehaberlova@protonmail.com

Telefon:

774 582 453 
(Nezvedám to? Zavolám zpátky. Chcete-li mi udělat radost, pošlete mi SMSku – budu se na náš hovor těšit víc, když vím, že nejste telemarketing :-))

Fakturační adresa:

J. Výravy 71, 517 71 Č. Meziříčí

IČO:

87374081

Pin It on Pinterest

Share This