Ovládněte důležité marketingové techniky během 60 minut.

MasterClass

Dejte mi 20 – 60 minut svého času a já vás během nich naučím některou z prověřených technik zahraničních hvězd marketingu.

Stručně, srozumitelně a tak, abyste byli schopní začít nově získané znalosti okamžitě aktivně používat.

Obsah a sociální sítě

5 pilířů obsahu nejen pro sociální sítě

Naučte se vytvářet obsah, který vaše publikum baví, prodává a průběžně buduje vaši značku. V MasterClass vám vysvětlím, jak funguje systém 5 obsahových pilířů a jak objevit a začít používat obsahové pilíře pro vaši vlastní značku.

Obsah na 3 měsíce za 60 minut

Objevte techniku, se kterou opakovaně snadno naplánujete tříměsíční obsah na své sociální sítě, blog a newsletter během 60 minut. V MasterClass vás naučím pracovat s přiloženým obsahovým plánovačem, který vám pomůže obsah vytvářet rychle, ale tak, aby prodával a průběžně budoval vaši značku.

Instagramová strategie pro růst vašeho byznysu a značky

Jak zajistit pravidelný růst publika na Instagramu či jiné sociální síti udržitelnou cestou, kterou mají rády algoritmy i vaši ideální sledující? Zasvětím vás do růstové strategie, se kterou své publikum můžete efektivně budovat a seznámím vás s nástrojem, který vám práci s touto technikou může usnadnit.

3x MasterClass balíček

Získejte všechny 3 MasterClass za výhodnější cenu, s okamžitým přístupem ke všem 3 lekcím a prodlouženou dobou ke shlédnutí.

 

 

Přístup ke každé z MasterClass získáváte na 30 dní od jejího zakoupení.

V případě zakoupení balíčku získáváte ke všem MasterClass okamžitý přístup na 90 dní.

Pošli mi šablonu stránky pro Instagram bio!

Vyplňte své jméno a e-mail a já vám pošlu layout šablony pro Divi i s instrukcemi pro nasazení a úpravy.

Skvěle! Teď stačí ověřit adresu!

Chci vytvořit svůj prodejní funnel!

Naskočte do 5denní výzvy Vytvořte funkční prodejní funnel v 5 krocích. Každý den vám přijde 1 e-mail s obsahem lekce a konkrétními úkoly, které máte splnit. Z odběru mých e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit.

You have Successfully Subscribed!

Chci e-book Brand nejsou jen barvy

Vyplňte své jméno a e-mail a já vám pošlu pracovní listy, které vám pomohou objevit a komunikovat hlubší smysl vlastní značky.

Skvěle! Teď stačí ověřit adresu!